Realitní kanceláře a vše o nich

Realitní společnost České spořitelny

Českou spořitelnu možná znáte výhradně jako bankovní společnost, která v České republice poskytuje finanční služby v rámci úvěrů, půjček, kreditních i bankovních karet a dalších služeb běžně vykonávaných bankou. Bankovní služby ale ani zdaleka nejsou to jediné, co Česká spořitelna nabízí svým stávajícím i zcela novým zákazníkům. K dispozici jsou totiž i služby v oblasti nemovitostí, které Realitní společnost České spořitelny poskytuje už od roku 2002. Služby jsou poskytovány jak v rámci developerských projektů, tak i v oblasti prodeje nebo pronájmu nemovitostí a to včetně nových nemovitostí, tak i těch starších, například rekreačních objektů.

Součástí realitních služeb jsou v dnešní době naprosto nezbytné právní služby, které jsou rovněž poskytovány Realitní společností České spořitelny a to s veškerých právním i finančním servisem.

Internetové stránky Realitní společnosti České spořitelny obsahují kompletní databázi nemovitostí, jež jsou určeny k prodeji i pronájmu. Mimo jiné jsou k dispozici i ty nemovitosti, jenž jsou předmětem dražby a exekuce, v nabídce nemovitostí jsou i hotely či restaurační zařízení, zemědělské objekty nebo prostory, jenž jsou předmětem výběrového řízení. Stačí si vybrat kraj, zvolit jednotlivý kritéria pro výběr a zaměřit se na nemovitost, kterou hledáte a která by dokonale uspokojila vaše potřeby. Naprostou samozřejmostí je volba, zda hledáte prodej nebo pronájem.

Potřebujete prodat nebo pronajmout nemovitost a nevíte si rady, do jakých rukou se svěřit, aby se vám dostalo těch nejlepších služeb? Můžete si být jisti, že v tomto případě rozhodně nepřijdete zkrátka a budete naprosto spokojeni. Prodej či pronájem zajišťují zkušení realitní makléři, jejichž zkušenosti odpovídají evropským standardům.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Realitní kanceláře a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.