Realitní kanceláře a vše o nich

Realitní kancelář Sting

Síť realitních kanceláří Sting byla založena už v roce 1997 jako ryze česká realitní kancelář. V současné době se jedná o jednu z nejpopulárnějších realitních kanceláří, která má své pobočky v celkem 33 městech České republiky a mimo jiné i několik na Slovensku, kde působí od roku 2007. Nabídka realitní kanceláře Sting se zaměřuje nejen na prodej nemovitostí, ale i na pronájem. V inzerci se nachází několik tisíc nemovitostí, přičemž každý den jich několik desítek přibývá. Společnost Sting je v současné době jednou z mála realitních kanceláří u nás, která zaměstnává nad stovku lidí z celé republiky a poskytuje své komplexní služby denně další stovce zájemců o prodej, pronájem nebo koupi nemovitostí.

Realitní kancelář Sting se v základních službách více méně nijak neliší od ostatních realitních kanceláří, přičemž všechny poskytují jak prodej, tak i pronájem, navíc zajištění hypotečního úvěru a další služby, které jsou přínosem pro klienty, jež se v rámci svých nemovitostí nechtějí o nic starat. Tato finančně stabilní společnost zprostředkuje veškeré služby a poskytne maximální zajištění všem klientům. Navíc jako jedna z mála realitních kanceláří poskytuje své služby v oblasti výkupu nemovitostí. Pokud se vám nedaří prodat nemovitost, ale peníze potřebujete prakticky okamžitě – Sting garantuje vyplacení peněz do 48 hodin, pak je tím správným řešením právě Sting kancelář, která vaši nemovitost vykoupí. Vy se navíc nemusíte prakticky o nic starat, protože veškeré smlouvy už budou k dispozici.

Realitní kancelář Sting poskytuje komplexní služby jak pro prodávajícího, tak i pro kupujícího. Obě dvě strany se mohou v tomto případě setkat s velmi solidním a hlavně profesionálním jednáním, o které je u mnohých realitních kanceláří skutečně nouze.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Inzerce nemovitostí a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.