Realitní kanceláře a vše o nich

Měsíční archív: Srpen 2014

Realitní společnost České spořitelny

Českou spořitelnu možná znáte výhradně jako bankovní společnost, která v České republice poskytuje finanční služby v rámci úvěrů, půjček, kreditních i bankovních karet a dalších služeb běžně vykonávaných bankou. Bankovní služby ale ani zdaleka nejsou to jediné, co Česká spořitelna nabízí svým stávajícím i zcela novým zákazníkům. K dispozici jsou totiž i služby v oblasti nemovitostí, které Realitní společnost České spořitelny poskytuje už od roku 2002. Služby jsou poskytovány jak v rámci developerských projektů, tak i v oblasti prodeje nebo pronájmu nemovitostí a to včetně nových nemovitostí, tak i těch starších, například rekreačních objektů.

Součástí realitních služeb jsou v dnešní době naprosto nezbytné právní služby, které jsou rovněž poskytovány Realitní společností České spořitelny a to s veškerých právním i finančním servisem.

Internetové stránky Realitní společnosti České spořitelny obsahují kompletní databázi nemovitostí, jež jsou určeny k prodeji i pronájmu. Mimo jiné jsou k dispozici i ty nemovitosti, jenž jsou předmětem dražby a exekuce, v nabídce nemovitostí jsou i hotely či restaurační zařízení, zemědělské objekty nebo prostory, jenž jsou předmětem výběrového řízení. Stačí si vybrat kraj, zvolit jednotlivý kritéria pro výběr a zaměřit se na nemovitost, kterou hledáte a která by dokonale uspokojila vaše potřeby. Naprostou samozřejmostí je volba, zda hledáte prodej nebo pronájem.

Potřebujete prodat nebo pronajmout nemovitost a nevíte si rady, do jakých rukou se svěřit, aby se vám dostalo těch nejlepších služeb? Můžete si být jisti, že v tomto případě rozhodně nepřijdete zkrátka a budete naprosto spokojeni. Prodej či pronájem zajišťují zkušení realitní makléři, jejichž zkušenosti odpovídají evropským standardům.

Vložil Realitní kanceláře | Štítek , , , | Zanechat komentář

Realitní kancelář Remax

Realitní kancelář Remax je jednou z největších kanceláří ve světě nemovitostí, která navíc nepůsobí jen u nás, ale hlavně ve světě, kde si za dobu své existence vybudovala velmi dobré jméno. Zejména v USA a některých zemích Evropy jde o nejpopulárnější realitní kancelář, která ve své oblasti poskytuje služby na profesionální úrovni.

Je velkou výhodou, že Remax disponuje velmi rozsáhlou internetovou databází nemovitostí, kde jsou inzerovány nejen nemovitosti v rámci České republiky, ale i ze zahraničí. Snadno si tak můžete vybrat nejen nemovitost na trvalé bydlení, ale i například rekreační objekt pro váš odpočinek a to všechno na základě vhodné lokality a kupní ceny.

V současné době disponuje realitní kancelář Remax několika desítkami poboček ve všech větších městech České republiky. Konkrétní pobočky je možné vyhledávat prostřednictvím internetových stránek realitní kanceláře, kde je k dispozici jednoduchá mapa, na jejímž základě je možné vyhledat pobočku podle kraje. Obdobně je to i s jednotlivými realitními makléři, kteří poskytují své služby na profesionální úrovni a zajišťují kompletní servis v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. V neposlední řadě je zde ona inzerce nemovitostí, která je velmi přehledně ucelena v kompletní databázi, kde se nachází více jak deset tisíc bytů, rodinných domů, nebytových prostor, developerských projektů, rekreačních objektů nebo pozemků, jenž jsou určeny k prodeji či pronájmu.

Inzerce nemovitostí je přehledně rozdělena do jednotlivých kategorií pro daleko snadnější vyhledávání konkrétního objektu. K dispozici je vyhledávač, kde na základě zadaných kritérií je možné vyhledat nemovitost podle jejího účelu, stavu nebo ceny.

Vložil Inzerce nemovitostí | Štítek , , , | Zanechat komentář

Realitní kancelář Sting

Síť realitních kanceláří Sting byla založena už v roce 1997 jako ryze česká realitní kancelář. V současné době se jedná o jednu z nejpopulárnějších realitních kanceláří, která má své pobočky v celkem 33 městech České republiky a mimo jiné i několik na Slovensku, kde působí od roku 2007. Nabídka realitní kanceláře Sting se zaměřuje nejen na prodej nemovitostí, ale i na pronájem. V inzerci se nachází několik tisíc nemovitostí, přičemž každý den jich několik desítek přibývá. Společnost Sting je v současné době jednou z mála realitních kanceláří u nás, která zaměstnává nad stovku lidí z celé republiky a poskytuje své komplexní služby denně další stovce zájemců o prodej, pronájem nebo koupi nemovitostí.

Realitní kancelář Sting se v základních službách více méně nijak neliší od ostatních realitních kanceláří, přičemž všechny poskytují jak prodej, tak i pronájem, navíc zajištění hypotečního úvěru a další služby, které jsou přínosem pro klienty, jež se v rámci svých nemovitostí nechtějí o nic starat. Tato finančně stabilní společnost zprostředkuje veškeré služby a poskytne maximální zajištění všem klientům. Navíc jako jedna z mála realitních kanceláří poskytuje své služby v oblasti výkupu nemovitostí. Pokud se vám nedaří prodat nemovitost, ale peníze potřebujete prakticky okamžitě – Sting garantuje vyplacení peněz do 48 hodin, pak je tím správným řešením právě Sting kancelář, která vaši nemovitost vykoupí. Vy se navíc nemusíte prakticky o nic starat, protože veškeré smlouvy už budou k dispozici.

Realitní kancelář Sting poskytuje komplexní služby jak pro prodávajícího, tak i pro kupujícího. Obě dvě strany se mohou v tomto případě setkat s velmi solidním a hlavně profesionálním jednáním, o které je u mnohých realitních kanceláří skutečně nouze.

Vložil Inzerce nemovitostí | Štítek , , , | Zanechat komentář

Realitní kancelář Evropa

Evropa je jednou z mnoha realitních kanceláří, která poskytuje své služby v oblasti nemovitostí. Konkrétně se zabývá pronájmem a prodejem rodinných domů, bytů, pozemků, nebytových prostor nebo developerských projektů. V České republice působí realitní kancelář Evropa již od roku 1997. Realitní kancelář Evropa zajišťuje nejen realitní poradnu, ale i vlastní realitní magazín, ve kterém jsou pravidelně inzerovány všechny současně nabízené nemovitosti. Nabídky nemovitostí je mimo jiné možné nechat si zasílat prostřednictvím emailové adresy, což je služba, kterou realitní kanceláře běžně poskytují naprosto zdarma. Co vám ale jiného může realitní kancelář Evropa nabídnout?

Internetové stránky realitní kanceláře Evropa přináší kompletní inzerci nemovitostí, které jsou určeny jak k prodeji, tak i k pronájmu. Mimo pravidelné inzerce poskytuje realitní kancelář Evropa i různé služby, pochopitelně v oblasti nemovitostí. Pravděpodobně nejvíce využívanou je zprostředkování výhodného hypotečního úvěru pro financování vaší vybrané nemovitosti, kterou jste si v inzerci Evropa vybrali.

Vyřizování hypotečního úvěru není nikdy jednoduchý proces a navíc jde o zdlouhavou záležitost, kdy realitní kanceláře vyžadují rezervační poplatky na danou nemovitost. Následně se může stát, že hypoteční úvěr nebude schválen a poplatky v řádu tisíců přijdou vniveč. V tomto případě se ale realitní kancelář zavazuje, že v případě nemožnosti čerpat hypoteční úvěr, vám bude rezervační poplatek vrácen. K dispozici jsou vám odborní hypoteční poradci, kteří jsou schopni vybrat úvěr přímo na míru vašim dosavadním příjmům a požadavkům.

Všechny služby jsou pochopitelně poskytovány na profesionální úrovni a zde si můžete být jisti, že realitní makléři mají v oblasti nemovitostí velké zkušenosti, které zajisté ocení i ti nejnáročnější klienti.

Vložil Realitní kanceláře | Štítek , , , | Zanechat komentář